Patēriņa kredīti sapņu un ideju īstenošanai!

Patēriņa kredīti pēdējos gados kļuvuši īpaši populāri, un ziņas par to iegūšanu, aizņēmuma apmēriem un atdošanas termiņu ir redzamas teju visur – gan televīzijā un radio, gan no draugiem vai vienkāršiem garāmgājējiem, taču tas nenozīmē, ka visi zina, kur un kā tos iespējams saņemt, kādi ir noteikumi un kāpēc tie ir tik populāri! Lasi rakstu un uzzini, kādas ir iespējas, kad tiek saņemts patēriņa kredīts internetā un ko der atcerēties, izvēloties kādu no aizdevējiem!

Patēriņa kredīts privātpersonām ir viens no aizdevumu veidiem, kam, tāpat kā citiem, ir savi noteikumi. Ko par to ir jāzina?

Noskaidro, kas ir patēriņa kredīti!

Patēriņa kredītus raksturo dažādi noteikumi. Galvenokārt, par tiem jāzina, ka:

  • tos iespējams saņemt gan pie banku, gan nebanku sektora aizdevējiem;
  • nav vienotu noteikumu, kas paskaidrotu izsniegšanas nosacījumu kārtību, katrs aizdevējs nosacījumus veido pēc saviem ieskatiem;
  • tie ir izdevīgi, jo iespējams iegūt lielu naudas summu, to atdodot ar salīdzinoši zemu procentu likmi. 

Iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas saņemt patēriņa kredītus, ir dažādi, un situācijas nereti ir atšķirīgas. Kādi ir galvenie klientu mērķi, saņemot naudu šādā veidā?

Patēriņa kredīti – kādam mērķim tos izvēlēties?

Cik cilvēku, tik viedokļu. Ne visi situācijās, kad būs nepieciešams steidzami aizņemties naudu, griezīsies pēc palīdzības pie kreditētājiem. Taču tie, kuri aizņēmumiem saka “jā”, galvenokārt, to dara, lai:

  1. iegādātos kādu preci, kas steidzami nepieciešama, bet nepietiek līdzekļu. Piemēram, iedomājies situāciju, kad saplīst ledusskapis vai dušas kabīne – kā rīkoties? Bez šīm lietām ikdiena nav iedomājama, tāpēc jārisina uzreiz, negaidot, kad būs sakrāta nepieciešamā summa;
  2. dotos pelnītā atpūtā. Nav svarīgi, vai tas ir nedēļas nogales brauciens pa Kurzemi vai septiņu dienu atpūta Kanāriju salās – tas viss prasa naudu, Ja tās nav pietiekami, patēriņa kredīti var kalpot kā risinājums. 
  3. veiktu remontu mājoklī. Ne vienmēr ir iespējams veikt remontdarbus, ieguldot ļoti maz finanšu līdzekļu. Ja nepieciešams izdot, piemēram, 2000 eiro, lai veiktu remontdarbus, patēriņa kredīts būs pareizs risinājums. 

Cilvēki arvien biežāk izvēlas patēriņa kredītu kā īsto risinājumu negaidītu tēriņu gadījumā. Kāpēc ieteicams izvēlēties šādu  ilgtermiņa aizdevumu? Par to lasi raksta turpinājumā!

Kādas ir priekšrocības? 

Ātrie aizdevumi sevī apvieno virkni dažādu priekšrocību. Galvenās no tām ir saistītas ar to, ka kredītu iespējams saņemt:

  1. Bez ķīlas. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams ieķīlāt savu mantu, kas kalpotu kā garantija, slēdzot līgumu ar kredītdevēju, kas situācijā, ja ir patēriņa kredīts bez ķīlas, būtiski atvieglo iespēju saņemt salīdzinoši lielu naudas summu;
  2. Ar sliktu kredītvēsturi. Neuztraucies, ja kādreiz nācies saskarties ar sarežģījumiem, atmaksājot aizdevumu. Patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir iespējams, ja Tavi šī brīža ienākumi ir atbilstoši, lai saņemtu vēlamo summu;
  3. Internetā. Lai ietaupītu laiku, ko nākas tērēt, dodoties pie kredītdevējiem uz to filiālēm dažādās vietās Latvijā, patēriņa kredīts internetā ir kļuvis patiesi labs rīks, saņemot aizdevumu tiešsaistes vidē. Tādējādi aizņēmuma saņemšana kļūst arī ērtāka, jo to iespējams veikt no teju ikvienas vietas pasaulē, ja vien pieejams interneta pieslēgums;
  4. Salīdzināšana. Patēriņa kredītu salīdzināšana ir kļuvusi ļoti populāra pavisam nesen, ļaujot ikvienam gudri izvēlēties īsto kredītdevēju. Salīdzinot piedāvājumus, iespējams noteikt katra plusus un mīnusus.

Patēriņa kredīti un ikviens cits aizdevums, ko atdot nepieciešams gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, ir svarīgs lēmums, kā pieņemšanai nepieciešams veltīt laiku, izsverot visus plusus un mīnusus, lai vēlāk, kad nāksies atdot aizdevumu, nenāktos sastapties ar grūtībām. Esi atbildīgs, izvēlies īsto un piemērotāko aizdevēju, kam vari uzticēties!